زمانی بود که یک موضوع را در موتور های جستجوگر جستجو میکردم اما نمی یافتم. به همین خاطر خواستم یک ویبلاک پر محتوا و خوب بنویسم
1393/07/11
انتقاد رئیس جمهوری آرژانتین در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد

انتقاد رئیس جمهوری آرژانتین در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد درباره ماهیت داعش و حق ویتو.

کریستینا الیزابت فرناندز د کرشنر گفت: تا زمانی که رای پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل بیشتر از رای کشورهای دیگر اهمیت داشته باشد، هیچ مسئله ای در جهان حل نخواهد شد.
رئیس جمهور آرژانتین افزود: مجمع عمومی که در آن هر کشور تنها از یک حق رای برخوردار است باید به نهاد مستقل سازمان ملل تبدیل شود.
وی افزود با بمباران غزه، عمق و شدت فاجعه ای که اسرائیل مرتکب شد روشن شد، شمار زیادی از فلسطینیان قربانی شدند در حالی که شما به موشکهایی که به اسرائیل اصابت کرد اهمیت دادید و موشکهایی هم که به اسرائیل اصابت کرد تأثیری نداشت و خساراتی در آنجا به بار نیاورد.»
کرشنر گفت: امروز اینجا هستیم تا یک قطعنامه بین المللی درباره مجرم دانستن گروه «داعش» و مقابله با آن صادر شود در حالی که داعش مورد حمایت چند کشور شناخته شده است و شما بهتر از دیگران آنها را می شناسید و داعش هم پیمان برخی قدرتهای بزرگ عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد است.
کرشنر گفت:«من به عنوان رئیس جمهور کشوری که یک عضو غیردائم شورای امنیت است، سئوالی را می خواهم بپرسم و آن اینکه:« چه کسی آدم های بد را مسلح می کند و داعش از کجا ایجاد شد؟»

free counters

کد بارش قلب