زمانی بود که یک موضوع را در موتور های جستجوگر جستجو میکردم اما نمی یافتم. به همین خاطر خواستم یک ویبلاک پر محتوا و خوب بنویسم
1393/05/09
جانبداری اکثر آژانس های خبری غربی

جانبداری اکثر آژانس های خبری غربی:

 مواردی را ذیلا یاد داشت کرده ام که در رسانه ها در این اواخر ملاحظه نموده ام.

  1. (در جنگ اسرائیل و حماس، اسرائیل احتمالا مرتکب جنایات جنگی شده است)
    "احتمالاً نه دقیقا که مرتکب جنایات جنگی شده، به مسجد، مدرسه، مکتب ، ادارات دولتی ، غیردولتی ، سازمان ملل و شفاخانه حملات متعددی انجام داده اند و عملاً قوانین و معاهدات بین المللی را نقض کرده اند. بر همه گان معلوم است که اسرائیل کمتر با حماس بیشتر با غیر نظامیان طرف بوده، آمار تلفات غیرنظامیان تکان دهنده است.  به طفل شلیک کردند، زنان را هدف قرار دادند به خصوص زنان باردار را در چندین موارد به شهادت رساندند.

  2. تروریست نخواندن گروه داعش و پوشش خبری گسترده همراه با بزرگ نمایی آنها- اکثرا به آنها "دولت اسلامی یا Islamic state (ISIS)" گفته میشود

  3. در هر کار و هر مسئله که طرف روسیه باشد ، روسیه مقصر جلوه داده میشود

  4. از کشور های شرقی بیشتر اخبار منفی منتشر میشود یعنی خبر های از پیشرفت صنایع، آبادی، و دیگر مسایل مثبت کمتر انعکاس داده میشود.

  5. بعضی از تظاهرات که به ضد منافع کشور های غربی میباشد به خشونت میانجامد و مقصر این خشونت خود اعتراض کنندگان از طریق رسانه ها قلمداد میشوند در حالی که نظامیان عامل اصلی برای مختل سازی مظاهره کننده گان در بیشتر همچو تظاهرات میباشند.

  6. بعضی از مستندات ، آمار و اخبار ضد و نقیص که بیشتر منفی میباشند مربوط به کشور های مشخص را جمع آوری میکنند و در مواقع خاص آنرا به نشر میرسانند.  

free counters

کد بارش قلب